In-company training Lean Green Belt Fokker

Incompany training Lean Green Belt Maruna - MARUNA In-company training Lean Green Belt Fokker

Mooie start van onze in-company Lean Green Belt training bij Fokker Services Group door onze trainer Walter Versteeg De training is gericht op het verbeteren van processen, het verminderen van verspilling en verhogen van klanttevredenheid. Een praktische training die direct toepasbaar is in de praktijk. Wil je ook een in-company Lean training in jouw organisatie? Neem dan contact met Maruna via onze contact pagina.

Fokker Services Group bedankt voor de gastvrijheid en rondleiding op jullie site!

Ik ontvang graag meer informatie over ontdek je verspillingen in 5 dagen. 

We houden je graag op de hoogte van toekomstige data of al geplande data die nog niet op de site vermeld staan. Vul je gegevens in en blijf op de hoogte.

Vul je gegevens in dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Onder opmerkingen kun je eventueel aanvullende informatie aangeven.

Vul je gegevens in en stel je vraag of vragen. 

Na het invullen en versturen van je gegevens, nemen we contact met je op om een afspraak te plannen. Dit kan telefonisch, via Teams of op locatie.