Samen blijven we groeien en verbeteren!

fokker service group - MARUNA Samen blijven we groeien en verbeteren!

Bij de Fokker Services Group heeft wederom een aan medewerkers succesvol de training Lean én Six Sigma Green Belt afgerond met waanzinnige mooie projecten.

In het bij zijn van teamleden en sponsoren mochten we getuige zijn van presentaties gegeven door:
Jeroen Schoon, Jeroen Alberda, jesse westerveen, René Aupperlee en Lars Hilgeman.

De uiteenlopende projecten hebben een bijdrage geleverd aan:
✅ Reduceren van DLT en een hogere FTR
✅ Meer gestandaardiseerd werken
✅ Optimalisatie in het warehouse
✅ Waarde toevoegende activiteiten & praktische tools voor een veilige werkomgeving
✅ Verhoging van FTR in een testproces

We zijn ontzettend trots op op deze mannen. En op naar het volgende verbeterproject.

Lean Six Sigma Black Belt band certificering

Na het invullen en versturen van je gegevens, nemen we contact met je op om een afspraak te plannen. Dit kan telefonisch, via Teams of op locatie.

We houden je graag op de hoogte van toekomstige data of al geplande data die nog niet op de site vermeld staan. Vul je gegevens in en blijf op de hoogte.

Vul je gegevens in dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Onder opmerkingen kun je eventueel aanvullende informatie aangeven.

Vul je gegevens in en stel je vraag of vragen. We proberen altijd binnen een werkdag te reageren. Wil je direct een antwoord op je vraag? Dan kun je ons ook bellen natuurlijk!